Fotbalové kopačky

Smrtící hbitost Hypervenom Radiant

Smrtící hbitost Hypervenom Radiant

Oklamej svého soupeře zbrusu novou barevnou variantou kopaček Nike Hypervenom. Maximální hbitost této série využívají útočníci světové extra třídy Robert Lewandowski, Wayne Rooney a Harry Kane. Zářivé barvy unikátního modelu v tobě probudí instinkt střelce. Kopačky jsou dostupné jsou v nízké verzi Hypervenom Phinish a v kotníkové variantě Hypervenom Phantom.

Nike-Hypervenom-Phantom-Radiant-Reveal-Pack (2)

Nike-Hypervenom-Phinish-Radiant-Reveal-Pack (2)

Kopačky Nike Hypervenom jsou navržen tak, aby na hřišti zanechaly dojem. Do bílé  barvy svršku zasahují žluté, oranžové a růžové paprsky, které na první pohled upoutají. Kontrastní černá barva byla zvolena na znak Nike a u modelu Phantom na kotníkovou ponožku, která je zakončena oranžovým pruhem.

Nike-Hypervenom-Phantom-Radiant-Reveal-Pack (4)

Nike-Hypervenom-Phinish-Radiant-Reveal-Pack (4)

Kopačky mají strategicky rozmístěné špunty, které zajišťují vysokou stabilitu, snižují tlak a umožní trakci v úhlu 360°. Díky takové hbitosti uniknete každému soupeři. Podrážka se u modelů Phinish a Phantom liší pouze barevným provedení.  Podrážku modelu Phantom zdobí kromě zářících barev také výrazná černá. Model Phinish má podrážku světlejší a je na ní nápis Tiempo.

Nike-Hypervenom-Phantom-Radiant-Reveal-Pack (5)

Nike-Tiempo-Legend-Radiant-Reveal-Pack (5)

Technologie použité této barevné kombinaci jsou totožné z ostatními modely série Hypervenom. Model Hypervenom Phinish má svršek z tenké měkké syntetické kůže, která zaručuje maximální kontakt s míčem a minimální hmotnost. Asymetrické šněrování rozšiřuje kontaktní plochu a umožňuje lepší kontrolu nad míčem. Kopačky také disponují technologií ACC, což lze volně přeložit jako “kontrola za každého počasí”.

Nike-Tiempo-Legend-Radiant-Reveal-Pack (6)

Model Hypervenom Phantom využívá Flywire vlákna, které pomohou s fixací nohy a pružný lem Dynamic Fit Collar dodává maximální komfort. Speciální konstrukce svršku NikeSkin eliminuje přebytečné vrstvy. Pletená 3D struktura zvýší přilnavost, zlepšuje cit při vedení míče a technologie ACC ho zaručí za každého počasí.

Nike-Hypervenom-Phantom-Radiant-Reveal-Pack (6)