Fotbalové kopačky

Puma evoSPEED SL II Tricks

Puma evoSPEED SL II Tricks

Stejně jako varianta evoPOWER se nového designu dočkal i druhý model kopaček Puma. Nové super lehké kopačky Puma evoSPEED SL II s názvem Tricks mají každá jinou barvu a navíc váží pouze 107 gramů. Na EURO 2016 v nich budou nastupovat třeba německý reprezentant Marco Reus nebo Antoine Griezmann z Francie.

next-gen-puma-evospeed-sl-ii-tricks-euro-2016-boots-2

Nové kopačky Puma evoSPEED SL II Tricks mají stejný vzhled jako model evoPOWER. Každá kopačká má jinou barvu. Zadní část kopačky je černá a potisknutá čtvercovým vzorem, přední polovina kopačky má žlutou barvu, respektive růžovou pokud se jedná o levou botu. Znak Puma na vnější straně má opět na každé botě opět jinou barvu, která dokonale kontrastuje s barevných vzhledem svršku. Přes celou vnitřní stranu kopačky je natištěný nápis evoSPEED.

next-gen-puma-evospeed-sl-ii-tricks-euro-2016-boots-3

Co se týče technologií použitých u nového modelu Puma evoSPEED SL, tak kopačky vycházejí z předchozí verze. Podrážka z Nylonu zaručuje minimální hmotnost a kombinované lité a konické špunty zase maximální stabilitu. Zajímavostí je rozmístění zadních špuntů, které jsou netradičně pouze tři.

next-gen-puma-evospeed-sl-ii-tricks-euro-2016-boots-4

Svršek je opět z ultra lehkého materiálu, přesto se dočkal největší změny a je nyní tvořena novou strukturou. Unikátní vzhled a minimální hmotnost zaručují, že Vaše působivé výkony na hřišti nikdo nepřehlédne.

next-gen-puma-evospeed-sl-ii-tricks-euro-2016-boots-1