Fotbalové kopačky

Puma evoPOWER 1.3

Puma evoPOWER 1.3

Představení nových modelů kopaček Puma se už neodrvratně blíží, nicméně se dnes podrobněji podíváme na edici kopaček evoPOWER 1.3 pro rok 2016. Jedná se o už třetí verzi modelu evoPOWER, ve které nastupují Cesc Fàbregas a Yaya Touré nebo český reprezentant David Limberský. Maximální síla, flexibilita a dokonalá stabilita, takové jsou kopačky Puma.

Next-Gen-Puma-evoPOWER-2016-Boots (3) (1)

Kopačky obsahují mnoho prvotřídních technologií, které zajišťují vyšší výkon a naprostou volnost při pohybu ve vysoké rychlosti. Svršek modelu evoPOWER je z lehkého syntetického materiálu AdaptLite, díky němu lze vyvinout maximální výkon při střelbě a snadněji ovládat míč. Důležitou technologií je Accufoam začleněný do nártu, který výrazně zlepšuje přesnost střel a zároveň chrání nohu proti šlapákům.

Next-Gen-Puma-evoPOWER-2016-Boots (6)

U designu kopačky převládá především žlutá a modrá barva s oficiálním názvem “Safety Yellow” a “Atomic Blue”. Přední část kopačky je svítivě žlutá a směrem k patě se mění na modrou. Celkový vzhled doplňuje černý znak Puma.

puma evopower

Podrážka kopačky evoPOWER je tvořena z ultralehké podešvi s technologií Gradual Stability Form, která dodává jedinečnou stabilitu. Anatomicky tvarovaná stélka s upínací desku na patě zase tlumí otřesy a přináší pohodlí. Strategicky umístěná konstrukce GripTex působí jako podpora stability ve všech fázích sprintu a při těch nejnáročnějších pohybech.

Next-Gen-Puma-evoPOWER-2016-Boots (4)