Fotbalové kopačky

Puma evoPOWER 1.3 Tricks

Puma evoPOWER 1.3 Tricks

Puma představila novou barevnou variantu kopaček evoPOWER, o kterých jsme psali nedávno. Tentokrát se jedná o kopačky s názvem Puma evoPOWER 1.3 Tricks, které jsou určeny pro blížící se EURO 2016. Design každé kopačky je trochu odlišný, pravá kopačka má žlutou barvu a levá kopačka má barvu růžovou. Nastupovat v nich budou hráči jako Gianluigi Buffon, Cesc Fàbregas nebo Olivier Giroud

puma-evopower-tricks-euro-2016-boots-1

Použitými technologiemi se kopačky Puma od předchozího modelu vůbec neliší. Ultralehká podešev s technologií Gradual Stability Form a ani konstrukce GripTex u nové barevné varianty nechybí.

puma-evopower-tricks-euro-2016-boots-4

V designu je však rozdíl velmi výrazný. Levá kopačka má černo-růžovou barvu, ze které vystupuje kontrastní žlutý pruh Puma. Na pravé kopačce najdeme stejné barvy ovšem v opačném provedení, které způsobí, že obě kopačky vypadají na první pohled odlišně.

puma-evopower-tricks-euro-2016-boots-5

Pata obou kopaček má stejnou černou barvu s lehkým čtvercovým vzorem, liší se pouze barevné provedení loga Puma.  Rozdílné barevné provedení najdeme i na podrážce. Svršek modelu nového modelu evoPOWER je opět ze technologie AdaptLite pro maximální sílu a přesnost střelby. Pěna Accufoam začleněná do nártu zase chrání nohu proti šlapákům.

puma-evopower-tricks-euro-2016-boots-6

puma-evopower-tricks-euro-2016-boots-7

Nová barevná varianta kopaček se začala prodávat o 21. dubna za stejnou cenu jako předchozí modely evoPOWER. Co říkáte na to hrát zápas s každou kopačkou jiné barvy?

puma-evopower-tricks-euro-2016-boots-2