Fotbalové kopačky

Puma evoPOWER 1.3 RED BLAST / WHITE / BLACK

Puma evoPOWER 1.3 RED BLAST / WHITE / BLACK

PUMA představila kopačky evoPOWER v nových variantách na podzimní sezónu. Po předchozí variantě určené pro fotbalové EURO 2016 s názvem evoPOWER Tricks přichází na řadu bílo-červený design.

kopačky puma evopowerModel evoPOWER 1.3 je už třetí generací tohoto úspěšného typu kopaček, které byly poprvé uvedeny v roce 2014. Uchvacující oranžová, černá a bílá bude od podzimu zářit nejen na nohách Oliviera Girouda, Maria Balotelliho nebo Yaya Tourého.

kopačky puma evopower

Bota stále zachovává technologie použité i u modelu Tricks, tedy princip kopání bosou nohou, je ovšem pružnější, což dodává hráči více síly při jednotlivých kopech. Nabízí také zlepšenou možnost změn směru pohybu a zvýšenou stabilitu.

kopačky puma evopower

Francouzský útočník Olivier Giroud říká: „Nosím boty evoPOWER už několik let a musím říct, že PUMA neustále posunuje jejich vývoj kupředu. S každou změnou je bota lepší a lepší. Jsem s nimi velmi spokojený, dávají mi výbornou stabilitu, jsou pohodlné a pomáhají mi zlepšovat výkony. Taky se mi líbí jejich nové barvy, vypadají skvěle a budou určitě na trávníku zářit.“

kopačky puma evopower