Fotbalové kopačky

Nike Tiempo VI Spark Brilliance

Nike Tiempo VI Spark Brilliance

Nové barevné provedení kopaček Tiempo VI kombinuje stejně jako předchozí model dvě barvy. Kopačky z kolekce Spark Brilliance mají svítivě žlutou podrážku a modrozelený svršek. Na EURO 2016 v nich budou nastupovat obránci Sergio Ramos, Jerome Boateng nebo Gerard Pique.

nike tiempo

Barevné provedení modelu Tiempo VI opět kombinuje hlavně dvě barvy. Podrážka a část paty jsou svítivě žluté barvy. Svršek kopačky tvoří barva s oficiálním názvem Clear Jade, kterou lze v barevné paletě zařadit mezi modrou a zelenou. Celkový vzhled doplňuje černá fajfka Nike.

nike tiempo1

Šestá generace kopaček z klokaní kůže Nike Tiempo je vybavena stejnou technologií jako předchozí barevné varianty Nike Radiant Revael Pack a Nike Camo Pack. Konstrukce svršku s vodě odolnou technologií ACC, která zajišťuje maximální komfort a optimální kontrolu míče za jakéhokoliv počasí.  Dokonalé pohodlí pro chodidlo obstará tvarovaná vložka z materiálu PORON.

nike tiempo2

Před vydáním této kopačky se mluvilo o tom, že by se řada Tiempo jako poslední mohla dočkat kotníkového límce Dynamic Collar Fit. Nicméně se zvěsti nenaplnily a kopačka je tak jako jediná z nabídky Nike k dispozici pouze v tradiční nízké verzi.

nike tiempo4

Tvar podrážky ani rozložení špuntů nebylo u nové barevné varianty Tiempo VI změněno. Ze svítivě žluté podrážky vystupuje veliký černý nápis Tiempo.

nike tiempo5nike tiempo3