Warning: mysqli_query(): (HY000/1712): Index wp_postmeta is corrupted in /data/web/virtuals/221689/virtual/www/domains/fotbalovekopacky.cz/wp-includes/wp-db.php on line 2007
Nike Radiant Reveal Pack | Fotbalové kopačky

Fotbalové kopačky

Nike Radiant Reveal Pack

Nike představuje novou zářící kolekci kopaček „Radiant Reveal Pack“, pro kterou bylo inspirací blížící se léto. Dny jsou delší,  jasnější a barvy kolem mnohem zářivější. A přesně takové jsou nové kopačky Nike. Bílé kopačky Nike se svítivou žlutou, oranžovou a růžovou zajišťují, že hráče, kteří je nosí na hřišti rozhodně nepřehlédnete.

Nike-Radiant-Reveal-Pack

Kopačky v zářících barvách budou k dispozici pro všechny modely Nike. V zářivém modelu Hypervenom jsou nakombinovány barvy růžová, oranžová a žlutá. Na noze je bude nosit hlavní tvář kolekce Hypervenom Neymar a dále hráči jako Robert Lewandovski,  Thiago Alcántara nebo současná hvězda Liecesteru Jamie Vardy.

nike-radiant-mens-2

U modelu řady Magista převažuje hlavně výrazná růžová, kterou najdeme na svršku kopačky. Na hřišti v nich budou zářit Andrés Iniesta nebo Mario Götze.

nike-radiant-mens-6

Mnohem více barev než na modelu Magista najdeme na kopačce Mercurial. Hlavní tvář řady Mercurial Cristiano Ronaldu v zářivém modelu hrát nebude. Speciálně pro něho představilo Nike vlastní kopačku. V této barevné variantě budou nastupovat Eden Hazard a Zlatan Ibrahimovič.

nike-radiant-mens-10

Posledním modelem z řady Nike Radiant Reveal Pack je Tiempo. U něj hraje barvami převážně podrážka kopačky, kde dominuje oranžová a žlutá.

nike-radiant-mens-14