Warning: mysqli_query(): (HY000/1712): Index wp_postmeta is corrupted in /data/web/virtuals/221689/virtual/www/domains/fotbalovekopacky.cz/wp-includes/wp-db.php on line 2007
Nike Mercurial Vapor X CR7 | Fotbalové kopačky

Fotbalové kopačky

Nike Mercurial Vapor X CR7

Nike představil už druhou z plánované kolekce kopaček portugalské hvězdy Cristiana Ronalda. Tentokrát se jedná o třpytivě modré kopačky s podtitulem „Natural Diamond“, které odkazují na Portugalcův přesun do Lisabonu. V pouhých dvanácti letech Ronaldo opustil rodný ostrov Madeira a vydal se do Lisabonu za svým snem, stát se profesionálním fotbalistou.

Nike-Mercurial-Vapor-X-CR7-2016-Boots

Přirozený talent, odhodlání a tvrdá práce zajistili Ronaldovi zářivou kariéru. Rychlost, výbušnost a kreativita jsou hlavní prvky jeho hry a přesně takové jsou kopačky Nike Mercurial Vapor X CR 7, díky kterým budete na hřišti vyčnívat. Design kopačky je inspirován vodou a odstíny modré. Celkový vzhled dokresluje stříbrný znak Nike a nápis CR7 na vnitřní straně kopačky.

Nike-Mercurial-Vapor-X-CR7-2016-Boots (4)

Kopačky přináší nové technologie, které pomůžou zlepšit Váš výkon. Svršek kopačky je vyroben ze syntetické kůže Teijin Avail, která zajišťuje dokonalý cit a kontrolu míče i při nejvyšší rychlosti. Inovací prošla také konstrukce jazyku, který je nyní spojen přímo s kopačkou. Kopačky dále disponují technologií All Conditions Control (ACC) neboli kontrola za každého počasí. To hráčům umožňuje dokonalé ovládání míče na suchém i mokrém trávníku.

Nike-Mercurial-Vapor-X-CR7-2016-Boots (7)

Podrážku tvoří dvě lehké karbonové vstvy, které přenáší energii přímo ze špuntů a tím zajišťují větší citlivost a stabilitu. Špunty jsou navíc vyrobené pomocí nové  technologie, která zaručuje výbornou trakci ve všech směrech.

Nike-Mercurial-Vapor-X-CR7-2016-Boots (6)

„Když má člověk talent, ale nepracuje na něm, nevyhraje nikdy nic.“

Cristiano Ronaldo