Warning: mysqli_query(): (HY000/1712): Index wp_postmeta is corrupted in /data/web/virtuals/221689/virtual/www/domains/fotbalovekopacky.cz/wp-includes/wp-db.php on line 2007
Nike Mercurial Superfly V CR7 Campeões | Fotbalové kopačky

Fotbalové kopačky

Nike Mercurial Superfly V CR7 Campeões

Opět skvělá sezona, opět nové kopačky. Nike představilo exkluzivní design kopaček, oslavující Ronaldův bezvadný rok. Provedení v barvách Portugalska oslavuje zejména vítězství na EURO 2016 ve Francii. Název kopaček “Campeões” vychází také z vítězství na evropském šampionátu  a překladu znamená “Šampioni“.

Nike Mercurial Superfly V CR7 Campeões

12 měsíců plných úspěchů bylo zahájeno vítězstvím ve Francii a zakončeno obhajobou Champions League. Včetně těchto obrovských úspěchů vyhrál Ronaldo LaLigu a získal i mnoho osobních úspěchů. Vyhrál zlatý míč, stal se nejlepším střelcem Champions League a stal se prvním kdo nastřílel 100 branek v evropských soutěžích.

Nike Mercurial Superfly V CR7 Campeões

Kopačky Nike Mercurial Superfly V jsou pro Ronalda připravené na konfederační pohár, který se bude konat v Rusku, a Portugalsko se ho zúčastní jako vítěz evropského šampionátu. To je však jediný moment, kdy kopačky uvidíte, neboť bohužel nebudou vůbec nabízeny do prodeje a tak se jejich cena ještě zvýší.

Nike Mercurial Superfly V CR7 Campeões