Fotbalové kopačky

Nike Mercurial Superfly IV “What The”

Nike Mercurial Superfly IV “What The”

Za nejzajímavější botu kopačku roku můžeme s čistým svědomím označit speciální verzi řady Nike Mercurial s názvem “What The”. Unikátní kopačka Nike Superfly v sobě kombinuje vzhled 16 předchozích modelů Mercurial až vůbec k prvnímu modelu Mercurial Vapor z roku 1998.

Nike-Mercurial-What-The (2)

Design nejoblíbenějších a ikonických modelů kopaček Mercurial v Nike spojily do jedné unikátní kopačky Mercurial Superfly. Nejmodernější technologie Flyknit, Flywire, ACC a Dynamic Collar Fit tak ani v této verzi nechybí.

SU16_FB_WHAT_THE_MERC_MERCURIAL_SUPERFLY_FG_835363_007_A_native_1600SU16_FB_WHAT_THE_MERC_MERCURIAL_SUPERFLY_FG_835363_007_C_native_1600

Součástí unikátní kopačky je také nápis NIKE na vnitřní straně kopačky z modelu Nike Mercurial Vapor IX. Ispirací při designu paty kopačky byl model Mercurial Vapor III. Svislý černý proužek s nápisem Mercurial byl upraven tak, aby obsahoval všechny fonty použité u dřívějších modelů. Pod ním je 5 zlatých koleček, které reprezentují přicházející model Mercurial Superfly V.

Nike-What-The-Mercurial (2)

Barevný vzhled nezískaly pouze kopačky, ale také krabice, ve které jsou kopačky uloženy. Její součástí je také speciální pytel na kopačky. Na světle zelené látce jsou natištěny všechny modely Mercurial až od prvního z roku 1998. Kopačka “What the Mercurial” bude k dispozici pouze v omezeném počtu 3000 kusů.

Nike-Mercurial-What-The (4)