Fotbalové kopačky

Nike Hypervenom II Spark Briliance

Nike Hypervenom II Spark Briliance

Nike pro EURO 2016 představil úžasnou novou kopačku Nike Hypervenom Phantom II, která kombinuje svítivě žlutý svršek s černou barvou a tyrkysovým přechodem. Kopačky Hypervenom z kolekce “Spark Brilliance” přináší zpět kultovní vzhled svršku ve tvaru včelí plástve známý z první generace řady.

Nike Hypervenom

Druhá generace modelu Hypervenom byla poprvé představena v květnu 2015 a vůbec poprvé přinesla kopačku s kotníkovou ponožku s názvem Phantom. V nové kopačce se na EURO 2016 a Copa Amerika představí Jamie Vardy, Robert Lewandowski nebo Edison Cavani.

Nike Hypervenom 3

Kotníkové kopačky Hypervenom kombinují svítivě žlutou barvu s černou fajfkou Nike. Celkový vzhled kopačky doplňuje unikátní barevný přechod na vnější straně kopačky, který se směrem od špičky k patě mění z tyrkysové barvy na žlutou.

Nike Hypervenom 2

Technologie použité v u svítivě žlutého modelu Hypervenom jsou totožné jako u předchozích barevných variant. Kotníková ponožka Dynamic Collar Fit, NikeSkin nebo Flywire, více si o použitých technologiích můžete přečíst tady – Hypervenom Radiant Reveal Pack.

Nike Hypervenom 1