Fotbalové kopačky

adidas X 15.1

adidas X 15.1

Adidas představil už čtvrtou barevnou kombinaci kopaček X.15.1. Model X je určený pro hráče, kteří jsou obtížně předvídatelní a vytvářejí v soupeřově obraně CHAOS. Mezi takové se řadí například Gareth Bale, Ángel di Maria nebo Erik Lamela.

White-Blue-Green-Adidas-X-2016-Boots (2)

Na mimořádně lehkém bílém svršku X-SKIN je výrazná hlavně modro-zelená zpevněná vrstva X-CAGE ve střední části kopačky. Ta se kromě vzhledu dokonale přizpůsobí střední části chodila, a tím přináší zlepšenou stabilitu ve vysoké rychlosti a při změnách směru. Textura NON STOP GRIP (NSG) zase udrží míč přesně tam, kde ho hráč potřebuje mít a bezešvý límec techfit® podporuje přirozenou podporu a pohodlí.

2

Energetický pohyb na pevném i umělém povrchu zajišťuje trakční podrážka a konfigurace kolíků X-CLAW. Ta je ideální pro rychlejší manévry a větší zrychlení. Podrážka je navíc přizpůsobená pro umělou i přírodní trávu.

0

Způsob chaos. Znič pořádek. Získej pozornost davů. Obuj si kopačky Adidas X 15.1 a vytvoř CHAOS v soupeřově obraně s tímto novým modelem kopaček.

1