Fotbalové kopačky

adidas Red Limit Pack

adidas Red Limit Pack

Nejnovější balíček od adidas je tu. Adidas Red Limit Pack přináší kombinaci černé, bílé a červené barvy. S novým balíčkem kopaček přichází i nové kopačky adidas ACE 17. Red Limit pack, se týká všech sil adidas – ACE, X i MESSI. Kopačky adidas ACE a X jsou v černočervené kombinaci a kopačky adidas MESSI jsou v červenobílé variantě.

adidas ACE 17

Kopačky adidas ACE 17 jsou nabité technologiemi jako je NSG (Non Stop Grip), která zajistí stejně skvělou kontrolu míče ve všech podmínkách, PURECUT, díky které vám kopačka skvěle padne a budete se cítit jako v ponožce nebo Ultra Boost, která několikrát znásobí energii, kterou vyvinete.

adidas ace 17

adidas X 16

Gareth Bale nebo Luis Suarez. To jsou hvězdy fotbalových trávníků, které právě obouvají kopačky adidas X 16.  Jejich unikátní systém tkaniček, které jsou schovanou pod svrškem kopačky a hráči mají tak lepší dotyk s míčem. Jestli chce na fotbalových trávnících udělat chaos tak jsou kopačky adidas X tou správnou volbou.

adidas X 16

adidas MESSI 16

Rychlost, dravost a kontrola míče. Leo Messi splňuje všechny atributy aby byl nejlepší na světě. A k tomu potřebuje to nejlepší obutí. Kopačky adidas Messi jsou určeny pro rychlé hráče, kteří chtějí výborně kontrolovat míč v té nejvyšší rychlosti a tvořit fotbalovou historii.

adidas Messi 16