Fotbalové kopačky

adidas Messi 15.1

adidas Messi 15.1

Už před téměř celým rokem představil Adidas zbrusu nový model kopaček určený pro hvězdu Barcelony Lionela Messiho. Poprvé v modelu Adidas Messi 15.1 nastoupil Messi ve finále Champions League v Berlíně, od té doby jeho kopačky získaly několik barevných provedení. Dnes se podíváme na černo-červeno-bílou variantu Messiho kopaček.

striking-adidas-messi-2015-2016-boots-5

Kopačky jsou určeny pro hráče, kteří vítězí jako Messi. Měkký a lehký svršek messiTOUCH ze syntetického materiálu s 3D texturou X-Ray přináší Messimu dokonalý kontakt s míčem a přirozené pohodlí. Nové kopačky Adidas vynikají také vzhledem. V přední části kopačky, převažuje černá barva a barevné logo adidas Messi. Na patě najdeme červenou a světle zelené logo adidas.

striking-adidas-messi-2015-2016-boots-6

Podrážka s dynamickou konfigurací zelených kolíků messiGAMBETRAX zajišťuje větší trakci i při maximálních rychlostech typických pro Messiho. Černá konstrukce messiFRAME podél celé boty, celou kopačku zpevňuje, zmínit se ještě musíme i o speciálních středovém kolíku messiPRINT. O zeleném modelu Adidas Messi 15.1 si můžete přečíst tady.

striking-adidas-messi-2015-2016-boots-7