Fotbalové kopačky

adidas Chequered Black Pack

adidas Chequered Black Pack

Koncem roku 2016 nám adidas představil Red Limit Pack, ve kterém představil úplně nový model ACE 17 a ihned z začátku roku 2017 tu máme další balíček. Nový Chequered Black Pack oblékl kopačky adidas do stylové černé barvy s kostkovaným vzorem. Takže tu máme kvalitní kopačky, moderní černou barvu a stylový kostkovaný vzor. To nemůže znamenat nic jiného než čistou eleganci a prvotřídní kvalitu. Pojďme si jednotlivé modely představit.

adidas chequered black pack

ACE

Beztkaničková kopačka v kombinaci s černou barvou vypadá velice elegantně a stylově. Kostkovaný vzor a stříbrné pruhy ještě více navyšují elegantní vzhled kopačky. Do černé barvy se oblékli i ostatní kopačky ACE 17 včetně sálovek a turfů.

adidas chequered black pack

X

Obrovský respekt budí nový vzhled kopaček X 16+ , které mají na hřišti způsobovat chaos. Kombinace vzhledu a vytříbených technologií pro dravé útočníky určitě chaos tvoří a tvořit bude. I u kopaček X 16 se dočkáme nové barevné variace u všech modelů s označením X.

adidas chequered black pack

Copa

Úplně nová modelová řada, která vznikla na základě kopaček adidas Mundial, které byly dlouho ikonou kožených kopaček. Copa 17 jako jediné nejsou provedeny v kostkovaném, Celá kopačka je leskle černá jako tomu bylo u kopaček Mundial. Na kopačkách jsou drobné červené detaily.

adidas chequered black pack